नेपाल इन्भेष्टमेण्ट मेगा बैंक सैनामैना शाखाद्वारा वित्तिय साक्षरता कार्यक्रम सम्पन्न

ग्लोबल मोनी विक्स’ अन्तरगत नेपाल इन्भेष्टमेण्ट मेगा बैंक लिमिटेड सैनामैना शाखाद्धारा सैनामैना नगरपालिका ०६ मा रहेको रामापुर माध्यामिक विद्यालयमा वित्तिय साक्षरता कार्यक्रम गरेको छ ।

रामापुर माध्यमिक विद्यालयका कक्षा ११ र १२ मा अध्यानरत ५० भन्दा बढि विद्यार्थीहरुलाई बैंकले वित्तिय साक्षरता प्रदान गरेको थियो ।
सो अवसरमा बोल्दै बैंक शाखा प्रबन्धक सन्तु सुबेदिले ‘ग्लोबल मोनी विक्स’ कार्यक्रम अन्तर्गत वित्तिय साक्षरता कार्यक्रम गरिएको र यसका अलवा अन्य समयमा पनि बैंकले साक्षरता कार्यक्रम, सामाजिक सेवाका कार्यक्रम गर्दै आएको बताए । कार्यक्रममा विद्यार्थीहरुलाई प्रशिक्षण दिएका थिए । सो अवसरमा उनले वित्तिय सचेतना सम्बन्धि राम्रो ज्ञान प्राप्त गर्न आर्थिक क्रियाकलप र व्यवस्थापनमा सहज हुने बताए ।

विद्यालयका प्रधानाध्यापक कृष्ण पौडेलले वित्तिय कार्यक्रमले विद्यार्थीहरुमा ब्यावहारीक शिक्षा प्रदान गर्ने भन्दै बैंकलाई धन्यवाद दिनुभयको बैंकका कर्जा बिभाग प्रमुख डिल्लिराज पौडेल ले जानकारी दिनुभयको थियो ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

© 2023 उज्यालो पोस्ट All right reserved Site By : Himal Creation