रूपन्देही सुस्तश्रवण संघको स्थापना

English English Nepali Nepali

उज्यालो पोष्ट, रुपन्देही
रूपन्देही जिल्लामा सुस्तश्रवण अपांगता भएका ब्यक्तिहरुको हकहित सम्बन्धि अधिकार संरक्षण एवं प्रवर्द्धन गर्ने उद्देश्यका साथ “रूपन्देही सुस्तश्रवण संघ“ नामक गैह्रसरकारी संस्थाको स्थापना भएकोे छ ।

रूपन्देही जिल्लाको सैनामैना नगरपालिका वडा नं. ११ मा कार्यालय रहने गरि सस्था स्थपना गरिएको हो । सस्थाले आजै सन्तोष पन्थ को नेतृत्वमा ७ सदस्य “रूपन्देही सुस्तश्रवण संघ“ समिति समेत गठन गरेको छ । सो समितिले सोमवार विधिवत रूपमा जिल्ला प्रशासन कार्यालय रूपन्देहीमा दर्ता पनि गरेको नव निर्वाचित अध्यक्ष सन्तोष पन्थले उज्यालो पोष्टलाइ जानकारी दिएका छन् ।

अध्यक्ष सन्तोष पन्थ, उपाध्यक्ष पार्वतीमाया राना, महासचिव अमन थापा, कोषाध्यक्ष रेखा राना सदस्यहरु कल्पना पुन मगर, अन्जना थापा र पुर्ण बहादुर कामी रहने गरी गठित समितिले कुनै पनि अपाङगता भएका व्यत्ति अधिकार प्राप्ती वाट बन्चित हुन नपर्ने, जुनसुकै तह वा नेतृत्व सम्म आवाज पु¥याउने सस्थाका महासचिव अमन थापाले बताए ।

रूपन्देही सुस्तश्रवण संघलाई आगामी दिनमा सम्बन्धित सबै पक्षबाट सकारात्मक साथ र सहयोग मिल्ने आशा लिएको अध्यक्ष बताउछन् । साथै यस संस्था स्थापनाका लागि सहयोग गर्नु हुने विभिन्न ब्यक्ति संघ, सस्था तथा श्रुति संस्था काठमाडौलाई अध्यक्ष पन्थले बिशेष धन्यवाद व्यक्त गरेका छन् ।

यो समाचार पढेर तपाईलाई कस्तो लाग्यो ?

© 2022 उज्यालो पोस्ट All right reserved Site By : Himal Creation